info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Bulgarca Tercüme

 

Bulgarca Noter Tasdikli Tercümeler, Bulgarca Ticari Tercümeler, Bulgarca Edebi Tercümeler, Bulgarca Akademik Tercümeler, Bulgarca Teknik Tercümeler, Bulgarca Hukuki Tercümeler, Bulgarca Kitap Tercümeleri, Bulgarca Lokalizasyon, Bulgarca Ticari Çeviri, Bulgarca Hukuki Belge Çevirisi, Bulgarca Akademik Makale Çevirisi, Bulgarca Ardıl ve Simultane Çeviri, Bulgarca Pasaport Çevirisi, Bulgarca Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Bulgarca Ehliyet Çevirisi, Bulgarca İmza Sirküleri Çevirisi, Bulgarca Diploma Çevirisi, Bulgarca Transkript Çevirisi, Bulgarca Kitap Çevirisi, Bulgarca Katalog Çevirisi, Bulgarca Broşür Çevirisi, Bulgarca Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Bulgarca Gümrük Belgeleri Çevirisi, Bulgarca Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Bulgarca Tıbbi Rapor Çevirisi

Bulgarca tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Bulgarca Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Bulgarca Tercüme büromuzun sunduğu Bulgarca tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Bulgarca Tercüme, Bulgarca tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Bulgarca tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Bulgarca Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Bulgarca tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Bulgarca Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Bulgarca tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Bulgarca tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Bulgarca Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Bulgarca Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Bulgarca'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Bulgarca olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Bulgarca'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Bulgarca bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Bulgarca ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Bulgarca tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Bulgarca tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Bulgarca tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız