info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Danca Tercüme

 

Danca Noter Tasdikli Tercümeler, Danca Ticari Tercümeler, Danca Edebi Tercümeler, Danca Akademik Tercümeler, Danca Teknik Tercümeler, Danca Hukuki Tercümeler, Danca Kitap Tercümeleri, Danca Lokalizasyon, Danca Ticari Çeviri, Danca Hukuki Belge Çevirisi, Danca Akademik Makale Çevirisi, Danca Ardıl ve Simultane Çeviri, Danca Pasaport Çevirisi, Danca Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Danca Ehliyet Çevirisi, Danca İmza Sirküleri Çevirisi, Danca Diploma Çevirisi, Danca Transkript Çevirisi, Danca Kitap Çevirisi, Danca Katalog Çevirisi, Danca Broşür Çevirisi, Danca Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Danca Gümrük Belgeleri Çevirisi, Danca Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Danca Tıbbi Rapor Çevirisi

Danca tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Danca Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Danca Tercüme büromuzun sunduğu Danca tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Danca Tercüme, Danca tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Danca tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Danca Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Danca tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Danca Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Danca tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Danca tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Danca Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Danca Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Danca'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Danca olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Danca'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Danca bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Danca ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Danca tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Danca tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Danca tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız