info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Farsça Tercüme

 

Farsça Noter Tasdikli Tercümeler, Farsça Ticari Tercümeler, Farsça Edebi Tercümeler, Farsça Akademik Tercümeler, Farsça Teknik Tercümeler, Farsça Hukuki Tercümeler, Farsça Kitap Tercümeleri, Farsça Lokalizasyon, Farsça Ticari Çeviri, Farsça Hukuki Belge Çevirisi, Farsça Akademik Makale Çevirisi, Farsça Ardıl ve Simultane Çeviri, Farsça Pasaport Çevirisi, Farsça Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Farsça Ehliyet Çevirisi, Farsça İmza Sirküleri Çevirisi, Farsça Diploma Çevirisi, Farsça Transkript Çevirisi, Farsça Kitap Çevirisi, Farsça Katalog Çevirisi, Farsça Broşür Çevirisi, Farsça Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Farsça Gümrük Belgeleri Çevirisi, Farsça Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Farsça Tıbbi Rapor Çevirisi

Farsça tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Farsça Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Farsça Tercüme büromuzun sunduğu Farsça tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Farsça Tercüme, Farsça tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Farsça tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Farsça Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Farsça tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Farsça Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Farsça tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Farsça tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Farsça Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Farsça Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Farsça'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Farsça olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Farsça'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Farsça bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Farsça ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Farsça tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Farsça tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Farsça tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız