info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Gürcüce Tercüme

 

Gürcüce Noter Tasdikli Tercümeler, Gürcüce Ticari Tercümeler, Gürcüce Edebi Tercümeler, Gürcüce Akademik Tercümeler, Gürcüce Teknik Tercümeler, Gürcüce Hukuki Tercümeler, Gürcüce Kitap Tercümeleri, Gürcüce Lokalizasyon, Gürcüce Ticari Çeviri, Gürcüce Hukuki Belge Çevirisi, Gürcüce Akademik Makale Çevirisi, Gürcüce Ardıl ve Simultane Çeviri, Gürcüce Pasaport Çevirisi, Gürcüce Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Gürcüce Ehliyet Çevirisi, Gürcüce İmza Sirküleri Çevirisi, Gürcüce Diploma Çevirisi, Gürcüce Transkript Çevirisi, Gürcüce Kitap Çevirisi, Gürcüce Katalog Çevirisi, Gürcüce Broşür Çevirisi, Gürcüce Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Gürcüce Gümrük Belgeleri Çevirisi, Gürcüce Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Gürcüce Tıbbi Rapor Çevirisi

Gürcüce tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Gürcüce Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Gürcüce Tercüme büromuzun sunduğu Gürcüce tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Gürcüce Tercüme, Gürcüce tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Gürcüce tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Gürcüce Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Gürcüce tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Gürcüce Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Gürcüce tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Gürcüce tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Gürcüce Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Gürcüce Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Gürcüce'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Gürcüce olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Gürcüce'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Gürcüce bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Gürcüce ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Gürcüce tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Gürcüce tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Gürcüce tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız