info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Hırvatça Tercüme

 

Hırvatça Noter Tasdikli Tercümeler, Hırvatça Ticari Tercümeler, Hırvatça Edebi Tercümeler, Hırvatça Akademik Tercümeler, Hırvatça Teknik Tercümeler, Hırvatça Hukuki Tercümeler, Hırvatça Kitap Tercümeleri, Hırvatça Lokalizasyon, Hırvatça Ticari Çeviri, Hırvatça Hukuki Belge Çevirisi, Hırvatça Akademik Makale Çevirisi, Hırvatça Ardıl ve Simultane Çeviri, Hırvatça Pasaport Çevirisi, Hırvatça Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Hırvatça Ehliyet Çevirisi, Hırvatça İmza Sirküleri Çevirisi, Hırvatça Diploma Çevirisi, Hırvatça Transkript Çevirisi, Hırvatça Kitap Çevirisi, Hırvatça Katalog Çevirisi, Hırvatça Broşür Çevirisi, Hırvatça Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Hırvatça Gümrük Belgeleri Çevirisi, Hırvatça Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Hırvatça Tıbbi Rapor Çevirisi

Hırvatça tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Hırvatça Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Hırvatça Tercüme büromuzun sunduğu Hırvatça tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Hırvatça Tercüme, Hırvatça tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Hırvatça tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Hırvatça Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Hırvatça tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Hırvatça Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Hırvatça tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Hırvatça tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Hırvatça Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Hırvatça Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Hırvatça'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Hırvatça olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Hırvatça'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Hırvatça bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Hırvatça ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Hırvatça tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Hırvatça tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Hırvatça tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız