info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

İngilizce Tercüme

 

İngilizce Noter Tasdikli Tercümeler, İngilizce Ticari Tercümeler, İngilizce Edebi Tercümeler, İngilizce Akademik Tercümeler, İngilizce Teknik Tercümeler, İngilizce Hukuki Tercümeler, İngilizce Kitap Tercümeleri, İngilizce Lokalizasyon, İngilizce Ticari Çeviri, İngilizce Hukuki Belge Çevirisi, İngilizce Akademik Makale Çevirisi, İngilizce Ardıl ve Simultane Çeviri, İngilizce Pasaport Çevirisi, İngilizce Nüfus Cüzdanı Çevirisi, İngilizce Ehliyet Çevirisi, İngilizce İmza Sirküleri Çevirisi, İngilizce Diploma Çevirisi, İngilizce Transkript Çevirisi, İngilizce Kitap Çevirisi, İngilizce Katalog Çevirisi, İngilizce Broşür Çevirisi, İngilizce Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, İngilizce Gümrük Belgeleri Çevirisi, İngilizce Kullanım Kılavuzu Çevirisi, İngilizce Tıbbi Rapor Çevirisi

İngilizce tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir İngilizce Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, İngilizce Tercüme büromuzun sunduğu İngilizce tercümeler, İngiltere Konsolosluğu, Amerika Konsolosluğu ve Avustralya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz İngiltere, Amerika ve Avustralya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir İngilizce Tercüme, İngilizce tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak İngilizce tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, İngilizce Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen İngilizce tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir İngilizce Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine İngilizce tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, İngilizce tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir İngilizce Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz İngilizce Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den İngilizce'ye yapılacak çevirilerde sadece anadili İngilizce olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, İngilizce'den Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede İngilizce bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz İngilizce ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 İngilizce tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla İngilizce tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli İngilizce tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız