info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

İspanyolca Tercüme

 

İspanyolca Noter Tasdikli Tercümeler, İspanyolca Ticari Tercümeler, Italyanca Edebi Tercümeler, Italyanca Akademik Tercümeler, Italyanca Teknik Tercümeler, İspanyolca Hukuki Tercümeler, İspanyolca Kitap Tercümeleri, İspanyolca Lokalizasyon, İspanyolca Ticari Çeviri, İspanyolca Hukuki Belge Çevirisi, İspanyolca Akademik Makale Çevirisi, İspanyolca Ardıl ve Simultane Çeviri, İspanyolca Pasaport Çevirisi, İspanyolca Nüfus Cüzdanı Çevirisi, İspanyolca Ehliyet Çevirisi, İspanyolca İmza Sirküleri Çevirisi, İspanyolca Diploma Çevirisi, İspanyolca Transkript Çevirisi, İspanyolca Kitap Çevirisi, İspanyolca Katalog Çevirisi, İspanyolca Broşür Çevirisi, İspanyolca Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, İspanyolca Gümrük Belgeleri Çevirisi, İspanyolca Kullanım Kılavuzu Çevirisi, İspanyolca Tıbbi Rapor Çevirisi

 İspanyolca tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir İspanyolca Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, İspanyolca Tercüme büromuzun sunduğu İspanyolca tercümeler, İspanya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz İspanya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir İspanyolca Tercüme, İspanyolca tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak İspanyolca tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, İspanyolca Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen İspanyolca tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir İspanyolca Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine İspanyolca tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, İspanyolca tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir İspanyolca Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz İspanyolca Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den İspanyolca'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili İspanyolca olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, İspanyolca'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede İspanyolca bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz İspanyolca ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

İspanyolca tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla İspanyolca tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli İspanyolca tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız