info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

İtalyanca Tercüme

 

İtalyanca Noter Tasdikli Tercümeler, İtalyanca Ticari Tercümeler, Italyanca Edebi Tercümeler, Italyanca Akademik Tercümeler, Italyanca Teknik Tercümeler, İtalyanca Hukuki Tercümeler, İtalyanca Kitap Tercümeleri, İtalyanca Lokalizasyon, İtalyanca Ticari Çeviri, İtalyanca Hukuki Belge Çevirisi, İtalyanca Akademik Makale Çevirisi, İtalyanca Ardıl ve Simultane Çeviri, İtalyanca Pasaport Çevirisi, İtalyanca Nüfus Cüzdanı Çevirisi, İtalyanca Ehliyet Çevirisi, İtalyanca İmza Sirküleri Çevirisi, İtalyanca Diploma Çevirisi, İtalyanca Transkript Çevirisi, İtalyanca Kitap Çevirisi, İtalyanca Katalog Çevirisi, İtalyanca Broşür Çevirisi, İtalyanca Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, İtalyanca Gümrük Belgeleri Çevirisi, İtalyanca Kullanım Kılavuzu Çevirisi, İtalyanca Tıbbi Rapor Çevirisi

İtalyanca tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir İtalyanca Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, İtalyanca Tercüme büromuzun sunduğu İtalyanca tercümeler, İtalya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz İtalyan uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir İtalyanca Tercüme, İtalyanca tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak İtalyanca tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, İtalyanca Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen İtalyanca tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir İtalyanca Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine İtalyanca tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, İtalyanca tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir İtalyanca Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz İtalyanca Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den İtalyanca'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili İtalyanca olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, İtalyanca'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede İtalyanca bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz İtalyanca ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 İtalyanca tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla İtalyanca tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli İtalyanca tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız