info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Norveççe Tercüme

 

Norveççe Noter Tasdikli Tercümeler, Norveççe Ticari Tercümeler, Norveççe Edebi Tercümeler, Norveççe Akademik Tercümeler, Norveççe Teknik Tercümeler, Norveççe Hukuki Tercümeler, Norveççe Kitap Tercümeleri, Norveççe Lokalizasyon, Norveççe Ticari Çeviri, Norveççe Hukuki Belge Çevirisi, Norveççe Akademik Makale Çevirisi, Norveççe Ardıl ve Simultane Çeviri, Norveççe Pasaport Çevirisi, Norveççe Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Norveççe Ehliyet Çevirisi, Norveççe İmza Sirküleri Çevirisi, Norveççe Diploma Çevirisi, Norveççe Transkript Çevirisi, Norveççe Kitap Çevirisi, Norveççe Katalog Çevirisi, Norveççe Broşür Çevirisi, Norveççe Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Norveççe Gümrük Belgeleri Çevirisi, Norveççe Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Norveççe Tıbbi Rapor Çevirisi

Norveççe tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Norveççe Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Norveççe Tercüme büromuzun sunduğu Norveççe tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Norveççe Tercüme, Norveççe tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Norveççe tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Norveççe Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Norveççe tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Norveççe Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Norveççe tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Norveççe tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Norveççe Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Norveççe Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Norveççe'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Norveççe olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Norveççe'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Norveççe bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Norveççe ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Norveççe tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Norveççe tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Norveççe tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız