info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Sırpça Tercüme

 

Sırpça Noter Tasdikli Tercümeler, Sırpça Ticari Tercümeler, Sırpça Edebi Tercümeler, Sırpça Akademik Tercümeler, Sırpça Teknik Tercümeler, Sırpça Hukuki Tercümeler, Sırpça Kitap Tercümeleri, Sırpça Lokalizasyon, Sırpça Ticari Çeviri, Sırpça Hukuki Belge Çevirisi, Sırpça Akademik Makale Çevirisi, Sırpça Ardıl ve Simultane Çeviri, Sırpça Pasaport Çevirisi, Sırpça Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Sırpça Ehliyet Çevirisi, Sırpça İmza Sirküleri Çevirisi, Sırpça Diploma Çevirisi, Sırpça Transkript Çevirisi, Sırpça Kitap Çevirisi, Sırpça Katalog Çevirisi, Sırpça Broşür Çevirisi, Sırpça Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Sırpça Gümrük Belgeleri Çevirisi, Sırpça Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Sırpça Tıbbi Rapor Çevirisi

Sırpça tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine Denver Ltd. Tercüme İzmir Sırpça Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? Denver Ltd. Tercüme İzmir, Sırpça Tercüme büromuzun sunduğu Sırpça tercümeler, Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Rusya uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

 Denver Ltd. Tercüme İzmir Sırpça Tercüme, Sırpça tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Sırpça tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir, Sırpça Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Sırpça tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde Denver Ltd. Tercüme İzmir Sırpça Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Sırpça tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. Denver Ltd. Tercüme İzmir olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Sırpça tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

Denver Ltd. Tercüme İzmir Sırpça Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. Denver Ltd. Tercüme İzmir bünyesinde üstlendiğimiz Sırpça Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Sırpça'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Sırpça olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Sırpça'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Sırpça bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Sırpça ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

 Sırpça tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Sırpça tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. Denver Ltd Tercüme İzmir firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Sırpça tercümeler sunmaktayız.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız