info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Tercüme İzmir Teknik Tercümeler

 

Teknik bilgi ve mühendislik eğitimi gerektiren tercümeler,  fizibilite raporları, ÇED raporları, inşaat ve çevre projeleri, bu konularda uzman, yüksek lisans sahibi tercümanlarımızca çevrilmektedir. 

Teknolojik ürünler beraberinde temin edilen teknik dokümantasyon o ürünün amacına uygun ve güvenli bir şekilde montajı ve kullanıımı açısından çok önemlidir. Genellikle karmaşık olan teknik ve prosedürel bilgiler tercüme edilerek diğer dillerde doğru ve etkin bir şekilde ifade edilmelidir ki hayati hatalar önlenebilsin.

Tercüme İzmir, mühendislik ve teknik alanlarda yüksek eğitime sahip profesyponel tercümanları ile en güvenilir ve doğru tercüme hizmeti sağlayan bir bürodur. Teknik tercüme içeren projelerinizi hızlı ve etkin bir şekilde ve istediğiniz formatta teslim edebilecek teknolojik imkanlara sahibiz.

Teknik tercüme uzmanlık alanlarımız: Otomotiv tercümesi, Hidrolik tercümesi, Pnömatik tercümesi, Optik araçlar tercümesi, Havacılık Elektroniği tercümesi, Gemi mühendisliği tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat teknolojisi tercümesi, Makine mühendisliği tercümesi, Uzay teknolojileri tercümesi, İnşaat mühendisliği tercümesi, Medikal gereçler ve cihazlar tercümesi, Telekomünikasyon tercümesi, Dijital Görüntüleme tercümesi, Mobil Telefon, cep telefonu tercümesi, Televizyon teknolojisi tercümesi, Elektrik ve elektronik mühendisliği tercümesi, Nükleer Güç tercümesi, Fen ve Fizik tercümesi, Enerji teknolojileri tercümesi, Sıvı Yakıt ve Gaz teknolojileri tercümesi, Su Arıtma sistemleri tercümesi. 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız