info@tercumeizmir.org

+90 (232) 425 2328

Tercüme İzmir Tüm Konsolosluklara Vize Hazırlık İşlemleri: Tercüme, Form, Randevu, Takip

 

Vize almak için yabancı ülke konsolosluklarına binbir oyun yapan üç beş vatandaşımız yüzünden başta Avrupa ve Amerika olmak üzere çoğu gelişmiş ülke Türk vatandaşlarına vize vermek için gereksiz yere bir yığın sıkı tedbir uygulamaktadır. İstediğiniz ülkeye seyahat edebilmeniz için önünüzde duran bu bürokratik engeli, vize alma sıkıntısını 19 yıllık tecrübemizle biz sizin için kolayca çözebiliriz.  Bırakın, aynı yolda daha önce yürümüş kişiler olarak kılavuzunuz olalım. Bu konuda ayrıntılı bilgi için lütfen

 tıklayın:http://www.vizekolay.com

Amerikan Konsolosluğu, İngiltere Konsolosluğu ve Belçika Konsolosluğu'nun tercih ve tavsiye ettiği yeminli tercümanlardan oluşan ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bünyemizdeki tercümanlar, yurt dışı tecrübeleri sayesinde kazanmış oldukları sağlam bir lisan alt yapısına sahiptirler. Yani, uzmanı oldukları dillerin konuşulduğu ülkelerde eğitim almış ve mesleki tecrübe edinmişlerdir. Bu da onlara, Türkiye’deki okullarda öğrenilen ve hep "yabancı" olarak kalan dillere dayalı becerilere sahip ve bunları yurt dışında hiç kullanmamış olan tercümanlar karşısında açık bir kalite ve rekabet üstünlüğü kazandırır.

Sayısız ünlü şirketin ve uluslararası devlet dairelerinin yanı sıra Türkiye'de mevcut çok sayıda konsolosluk ve elçiliklerin ciddi boyutlarda projeleri bizim elimizden geçmektedir. ABD Federal Mahkemeleri, ABD Kara ve Hava Kuvvetleri, Uzmar Gemicilik, İzmir NATO Teşkilatı gibi kuruluşlar müşteri portföyümüzden bir kaç örnektir.

Aradığınız yüksek eğitim ve tecrübe sahibi tercümanların kalite ve güvenilirliği ise... 
Denver Ltd. ® Konsolos Tercüme, çeviri işini uzun yıllardan beri profesyonel olarak yapmakta olan ve lisan bilgileri edindikleri yurt dışı eğitim ve tecrübeleriyle pekişmiş tercümanlar tarafından kurulmuş olan bir çeviri, tercüme ve vize danışmanlık şirketidir. 2007 yılında kurumsallaşmış olan firmamız, 20 yılı aşkın bir zamandan beri ABD, Almanya, Avustralya, Hollanda, İngiltere, İsveç, Kanada ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerindeki resmi ve özel kuruluş ve organizasyonlar için tercüme ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

 

Vize İşleriniz İçin Tıklayınız